Ako nájsť lacné ubytovanie?

3 (60%) 1 vote

Ak hľadáte lacné ubytovanie, tak ste na správnom mieste. Prinášame Vám možnosť vyhľadať lacné ubytovanie v hoteloch hosteloch i privátoch a to všetko online za pár sekúnd. Ak máte zaújem o luxusné hotely, taktiež tu nájdete čo hľadáte.

Lacné ubytovanie

Spolupracujeme s tromi spoločnosťami, ktoré sa špecializujú na vyhľadávanie lacného ubytovania na celom svete.

Lacné hotely od Booking.com

Lacné hotely na Booking.com

Booking.com ponúka najširšie portfólio hotelov. Vo svojej databáze má 90 000 hotelov, z ktorých vám ponúkne tie najlepšie ktoré vyhovujú vaším kritériam.
V ponuke sú 1 až 5 hviezdičkové hotely, B&B i penzióny.
Booking.com ponúka detailné informácie o jednotlivých hoteloch, fotografie a recenzie od návštevníkov.
Vyhľadať hotely cez rezervačný systém booking.com.

Lacné hostely od Hostelworld.com

Lacné hostely na HostelworldNajväčší vyhľadávač hostelov na svete. Ubytovanie je vhodné najmä pre mladých ľudí ale i starších dobrodruhov. Ponúka kempy, hostely, B & B a lacné hotely. V súčasnosti ponúka viac ako 24.000 nehnuteľností vo viac ako 180 krajinách.

Vyhľadať ubytovanie cez rezervačný systém Hostelworld.com.

Lacné ubytovanie od Pelikán.sk

lacne hotely od pelikanVeľa Slovákov pozná rezervačný systém leteniek od slovenskej jednotky na vyhľadávanie letenky od Pelikán.sk. Pelikan.sk ponúka však i vyhľadávanie lacného ubytovania. Nedávno vylepšený vyhľadávací formulár, pridané recenzie, streetview a pelikan tip určite treba vyskúšať!

Vyhľadať ubytovanie cez rezervačný systém pelikan.sk

3 myšlienky na “Ako nájsť lacné ubytovanie?

  1. Finko4

    Som ani netušil že pelikán ma aj ubytovanie.V tom filtri neviem nájsť že či tam môžem isť so psom alebo nie. Je to pre mna dosť dôležité.

  2. Jarka

    S pelikánom už nikdy viac! Ani ubytovanie, ani letenky… V pohode neodpovedajú na maily aj týždeň, sú drzí. Typické slovenské podnikanie… Rýchlo zbohatnúť na čomkoľvek, ceny sú síce dobré, ale tá kvalita teda nie a za tie nervy to nestojí…. Absolútne neodporúčam…

  3. Trulys

    Obávam sa, že na Slovensku je s lacným ubytovaním koniec. Všetci tí ujkovia a tety, čo prenajímali jednu alebo dve izby vo svojom dome v Slovenskom raji alebo podobnej destinácii, si musia zaobstarať registračnú pokladnicu. Na staré kolená by som to na ich mieste zabalil a kašlal na štát aj turistov. Takto otvorene pristupuje vláda k podpore turistického ruchu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *