Čo robiť na ostrove Rab?

Rate this post

Výlety loďou z ostrova Rab

prekrásna riviera ako aj mnohé malé zátoky sú dokonalé miesta za jednodenné výlety loďou na atraktívne lokácie ako je Dolin, Goli otok alebo okolité ostrovčeky.
Kúpaliskový turizmus na ostrove Rab
prekrásne pláže na ostrove Rab sú raj pre plavcov, ale Rab je známy aj tradíciou naturistických pláži a naturistického kúpaliskového turizmu, ktorý sa datuje do 1936 roku, keď na Rabe býval anglický kráľ Eduard VIII. Najznámejšia nudistická pláž je “Kandalora.”

Rabské hudobné večery

uskutočňujú sa v letnom období (jún-júl) a ponúkajú najznámejších hudobníkov v Chorvátska a zahraničia.

Sea kyak na ostrove Rab

nech veslovanie v kánoe povzbudí vášho objaviteľského a avanturistického ducha, pokiaľ veslujete cez mnohé skryté pláže, zátoky a jaskyne ostrova Rab

Pešie a byciklistické chodníky na ostrove Rab

veľký počet dlhých chodníkov a byciklistických dráh spájajú rabské atraktívne strediská a tak sa Rab stáva dokonalé miesto pre rekreačný oddych. Niektoré väčšie chodníky na Rabe: Kamenjak, les Dundovo, poloostrov Kalifront.

Paintball na ostrove Rab

máte prebytok energie a túžite po adrenalíne? Paintball je ten pravý šport pre vás… areály sú umiestnené v prírode a ponúkajú skutočnú adrenalinovú zábavu.

Lov a rybolov na ostrove Rab

s povolením na lov každý návštevník môže zažiť čaro podvodného sveta na Rabe a na poloostrove Kalifront sa nachádza otvorený revír Lesníckej fakulty zo Záhrebu. Kalifront je štátny revír malého ázijského jeleňa – aksis a muflóna.

Potápanie na ostrove Rab

spoznajte nádherný podvodný svet ostrova Rab pod odborným a organizovaný vedením inštruktora potápania.

Rabská fjera na ostrove Rab

prežijete jedinečný zážitok ako účastníci stredovekého veľtrhu. Predstavujú sa rôzne staré remeslá, ktoré predvádzajú podnikatelia a remeselníci z ostrova Rab, takým spôsobom zachovávajú staré remeslá ako je kováčstvo, pletenie, výroba vína starou technikou, tesárstvo a podobne.

Jedna myšlienka na “Čo robiť na ostrove Rab?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *