Hotel Avena- Liptovský Ján, Slovensko

Rate this post

Cesta k hotelu je riadne označená veľkou tabulou. Hotel sa nachádza pod lesom. Pred hotelom sa nachádza parkovisko, miesto som našiel po dlhšom hľadaní, čo bolo dane obsadenosťou hotela. Pracovníčky recepcie ochotne všetko vysvetľovali, radili. Pri recepcii bolo množstvo letákov s ponúkanými atrakciami v blízkom i ďalekom okolí. Pri recepcii sa nachádza malá internetová miestnosť.

Ubytovaní sme boli v 2 lôžkovej izbe. Izba sa otvárala moderným, kartovým systémom. Šatník a množstvo skriniek, stolík i stoličky je samozrejmosťou. Izba bola čistá, nenašiel som žiadne chyby.

V hoteli sme mali plnú penziu. Raňajky švédske stoly, na apríl dokonca medzi ovocím bolo aj hrozno. Odporúčam ísť na čas na raňajky, i keď väčšina jedál sa stále dopĺňa. Obedy a večere boli servírované, výberom deň vopred z jedál. Za 3 dni som nemal žiaden problém so stravou. Dokonca nám bola ponúknutá možnosť, že v prípade nejakého výletu na celý deň, je kuchyňa pripravená urobiť balíček so suchou stravou.

V hoteli je na vyber množstvo procedúr. My sme využili Jakuzzi, masáž, elektroliečbu. V hoteli je menší bazén, ale na menšie zaplávanie postačí. Počas celého roka v blízkom hoteli Maj je veľký bazén s teplou vodou.

Počas leta termálne kúpalisko (aktuálna cena lístka 130sk/dospela osoba). Bešeňova, Tatralandia sú do hodinky cesty. V okolí rastie veľa hub, dá sa podniknúť množstvo tur do okolia (Chopok). V obci sa nachádza niekoľko “krčmičiek”, ceny sú pomerne prijateľné. V zime odporúčam vziať si snehové reťaze, prístupová cesta je do kopca. Okolie hotela je rovina. Hotel rozhodne splna deklarovanú úroveň z ponúk v časopisoch a vlastnej webovej adresy.

Jedna myšlienka na “Hotel Avena- Liptovský Ján, Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *