Hotel Gölmar Beach, Icmeler, Turecko

Rate this post

Všetci, kto pochybovali o Turecku, už nikdy viac! Prídite do tohto hotela a budete sa chcieť vrátiť späť!

Hotel Golmar Beach leží v kľudnejšej časti Icmeleru, dosť vzdialený od rušných diskoték. Pri pohľade z autobusu ho nemožno prehliadnuť.

Hneď pri vchode Vás uvíta milý a usmievavý recepčný. Vstúpite do veľkolepej haly, v ktorej sú luxusné sedačky, na ktorých môžete tráviť čas počas dňa, pred a po večery. Cez deň si užite bazén, v ktorom je poloslaná voda, čo tak trošku možno aj vadí, pretože sa z Vás stane chodiaca soľnička.

Celý deň budete mať na očiach krásnych a milých čašníkov, ktorý aj keď nechcú, upútajú vašu pozornosť- hlavne dievčatá. Sú zábavní a spolu s našími animátormi vám spríjemnia deň aj večer.

More je pekne teplé, ale je tam štrková pláž, čo je tak trošku aj nevýhoda, lebo sa občas nájde ostrý kamienok. Mušle nehľadajte, lebo ich ani moc nenájdete.

Keď ste v Turecku, určite musíte ísť aspoň na jeden výlet. Ale na ktorý? Ja by som odporučila Efez – jeden z divov sveta. Cesta tam trvá okolo 4 hodín, ale určite stojí za to, pretože takéto veci sa nevidia na každom kroku. Potom by ste si nemali nechat ujsť Dalyan – výlet na korytnačiu pláž. Ak budete mať šťastie, môžete stretnúť chránenú korytnačku kareta kareta. Sú nádherné. Ďalej je to turecký večer- ten, kto miluje Turecko ho určite musí zažiť!

Kto má rád zeleninu v kuchyni, určite si príde na svoje. V tureckej kuchyni je nenahraditeľná. Nájdete ju v každom jedle. Vychýrené sú aj zákusky, ktoré v tomto hoteli podávajú pri každej večery a sú úúžasné.

Icmeler je vcelku pokojné mesto. Každý si tu nájde to, čo hľadá – je tu množstvo diskoték, barov, cukrární, zlatníctiev, bazáre.

Kto tu už niekedy bol, určite mi dá za pravdu. Ak ešte nie, dúfam, že som Vám trošku pomohla vybrať tohtoročnú letnú dovolenku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *