Jesenné nákupy v zahraničí ako napríklad Dubaj, Londýn, Miláno

Rate this post

Jeseň je skvelým ročným obdobím na nákupy. V niektorých obchodoch stále nájdete výrazné zľavy na letné oblečenie a obuv, no zároveň si už môžete vyberať z teplých pulóvrov, kabátov, šálov i čižiem na studenú jeseň a zimu. Či už sa chcete vybrať do zahraničia a kúpiť si skoro všetko, čo celý rok potrebujete, alebo chcete len výlet do zahraničia spojiť s malými nákupmi, miesta, ktoré vám predstavíme, sú ako stvorené na obchodnú turistiku.

Nákupy v Dubaji

Dubaj je všetkým dobre známy ako nádherná metropola so skvelými službami, ponúkajúca luxus a pohodlie. Nakupovať tu môžete vo vyše päťdesiatich obchodných centrách. Väčšina z nich sa môže pochváliť krásnym dizajnom, takže aj keby ste si zrovna neodniesli tašky plné oblečenia, príjemný dojem si odnesiete určite.
Za návštevu stojí Dubai Mall, ktorý je jedným z najväčších nákupných centier na svete. Zďaleka nejde len o miesto s množstvom obchodov. Nájdete tu napríklad aj klzisko či obrovské akvárium.
Aj keď Dubaj nie je lacnou destináciou, nákupy sa tu hlavne počas zliav môžu oplatiť. Veľkou udalosťou pre všetkých milovníkov nakupovania je každoročný nákupný festival, ktorý sa tu koná medzi januárom a februárom a prináša špeciálne zľavy a podujatia.

Nákupy v Škandinávií

Módni návrhári uvádzajú kožušinu ako jeden z najvýznamnejších trendov pre nadchádzajúcu zimu – či už ide o kožušinu pravú alebo umelú. Škandinávske krajiny v tejto oblasti prinášajú ozajstnú kvalitu. Ak tu zainvestujete do kožušinového kabáta či aspoň goliera, môžete si byť istí, že vám vydržia celý život.
Dánsko a hlavne Kodaň sa profiluje ako skutočná európska metropola s najnovšími výdobytkami aj v oblasti módy a dizajnu. Pri jej návšteve nezabudnite navštíviť nákupné ulice Bredgade a Ravnsborggade a nechajte sa zohriať kvalitnými a luxusnými škandinávskymi kúskami oblečenia.

Nákupy v Londýne, Paríži, Miláne

Nakupovanie v Miláne

Nakupovanie v Miláne

Povedať niekomu, že oblečenie, ktoré máte na sebe pochádza z Londýna, Paríža či Milána stále znie závideniahodne. Tieto mestá sú skutočnými skvostami s bohatou históriou a nespočetnými atrakciami. Zároveň sú to aj mestá módy, dobre známe po celom svete. Ak zainvestujete aspoň do jedného kúska oblečenia, môžete si z niektorej z týchto módnych metropol doniesť skutočne luxusný suvenír.

Nákupy v Parndorfe

Malé rakúske mestečko Parndorf je známe mnohým Slovákom. Niekto sa tu zastaví cestou na výlet do Viedne a iní sem prichádzajú na celodenné nakupovanie. Ide totiž o centrum s outlet obchodmi, kde je značkové oblečenie možné nakúpiť so zľavami. Parndorf je ideálnym miest pre nákupy zimného oblečenia, ktoré bude kvalitné a nebude ho mať každý obyvateľ vašeho mesta. Aj na skoré vianočné nákupy je táto nákupná oáza ako stvorená, pretože tu okrem oblečenia, obuvi a športového vybavenia nájdete aj výborné čokoládové pochúťky či darčekové predmety.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *