Last minute Taliansko Bibione

Rate this post

Bibione je prekrásne a veľmi obľúbené letovisko, ktoré navštevuje mnoho turistov nie len z Talianska, ale aj zo zahraničia. Nachádza sa na severovýchodnom pobreží Talianska a obmýva ho Jadranské more.

Ak sa rozhodnete ísť na dovolenku práve do Bibione, určite neoľutujete. Veľmi často využívaný spôsob kúpy zájazdu je Last minute. Je to spôsobené hlavne tým, že zájazd je takto omnoho lacnejší, akoby ste si kupovali zájazd First minute.

Pláž v Bibione, Taliansko

Pláž v Bibione, Taliansko

Last minute zájazdy do Bibione

Nám v preklade vyjadrujú zájazdy na poslednú chvíľu. Sú to zájazdy, ktoré sa budú konať už onedlho. Niektoré cestovné kancelárie však tento pojem používajú aj na zájazdy, ktoré sa budú konať niekoľko mesiacov dopredu. Je to spôsobené tým, že last minute je ponúkané na tie zájazdy, kde je potrebné zaplniť posledné miesta. Výhodou last minute však je, že sa dajú kúpiť za oveľa nižšiu cenu ako klasické zájazdy. Výber možností, kde cestovať, je už však obmedzený.

[youtube id=”EbgH97ya1Mg” align=”center” autoplay=”no”]

Bibione je obľúbené letovisko s množstvom hotelov a tak si môžete vyberať zo širokej ponuky. Sú ponúkané drahšie hotely s komfortným vybavením, ale tí, ktorí sa snažia ušetriť, si môžu vybrať ubytovanie, ktoré nebude tak luxusné a s takým vybavením, ale za to bude lacnejšie.

Hotely v Bibione

Hotel si môžete vybrať podľa počtu hviezdičiek, kde 5 hviezdičkový hotel je najluxusnejší. Môžete si vybrať niektorý z nasledujúcich ubytovacích zariadení v Bibione: Apartmánový dom (Luxor, Tiziano “B”, Skorpios, Ranieri, Cormoran, Jumbo,Cavallino, Corso, Florida, Ginevra, Sequoia,Lalla, Adua, Mauro, Elios, Rita, Miriam, Tajana, Triestina, Lorella, Schiera,Bibione II.), Prázdninový komplex Villaggio Tivoli, Apartmány (Bibione I., Delle Terme, Giorgio, Perseo).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *