TOP 5 Najlepšie nudistické pláže Európy

5 (100%) 4 votes

Slnko, voda, vzduch – to všetko k letu patrí a o zdravotných účinkoch slnečného kúpeľa je zbytočné diskutovať. Chceli by ste na ostro vyskúšať všetky nudistické pláže? Prekvapením je, že takmer polovica z nás Európanov by povedalo áno. Podľa výsledkov portálu Booking advisor.com sa práve Európania odhaľujú najradšej.

Zistite si, nahú pravdu, o európskych nudistických plážach a nahliadnite trochu viac do týchto extravagantných miest. Vychutnajte si slnko naplno, zanechajte svoje zábrany a rozhodnite sa žiť nekonvenčne.

Tahiti Beach, Saint Tropez, Francúzsko

Známe pre svoje obrovské slnečné pláže, Saint Tropez je miesto pre voľnomyšlienkárskych turistov, ktorí sa rozhodli nechať obavy doma a preskúmať výstrednú stranu Francúzska. Či už ste pripravení odhaliť len hornú časť tela, alebo ste dosť hrdí ukázať všetko, toto je rozhodne to správne miesto, kde to môžete urobiť. Zbavte sa svojej plachosti a opálte si telo od hlavy až po päty bez jediného bieleho znaku. Pripravte sa byť svedkom inovatívnej dovolenky obklopení svojráznymi turistami z celého sveta.

Nuda plážParadise Beach, Mykonos, Grécko

Pláž na jednom z najuznávanejších ostrovov v celom Grécku navštevujú turisti z rôznych kútov sveta. Prichádzajú za skúsenosťou z nahého opaľovania. Paradise Beach si určite zaslúži svoje meno odkedy kladie dôraz na definíciu nekonečnej zábavy. V početných krčmách a kluboch je ideálna dovolenka pre dobrodružné povahy, ktoré chcú zažiť nekonvenčné leto, užívať si hudbu, ochutnať adrenalín, vzdať sa oblečenia a získať opálenú pokožky na výstrednej gréckej pláži.

Playa d’en Bossa, Ibiza, Španielsko

Playa d’en Bossa je jedou z najväčších ostrovných pláží pre naháčov v celej Európe. Uzavretá početnými 5 hviezdičkovými hotelmi, vynikajúcimi reštauráciami a zábavnými klubmi, táto úžasná široká pláž ponúka perfektné miesto na nezabudnuteľnú dovolenku. Vychutnajte si slnko, počúvajte hlasnú hudbu a pripravte sa na zážitok so skutočným významom zábavy. Ibiza je rozhodne miesto s najnekonvenčnejšími nápadmi na trávenie dovolenky na celom európskom kontinente.

Meco Beach, Lisabon, Portugalsko

Meco beach je pokladaná za Mekku nudistických európskych miest, s vlastnosťami najpôsobivejšej a najnavštevovanejšej letnej destinácie pre turistov z celého sveta. Krásne pobrežie je utesnené lesmi, rovnako ako nádhernými pieskami a výnimočnou atmosférou, kde turisti nadobudnú skúsenosti z avantgardnej strany Portugalska. Obklopená ničím, než neskutočnou prírodnou krajinou a nekonečnými vodami, je Meco pláž určite miestom, ktoré nesmiete vynechať, ak máte záujem a neprehnať výdavky priemerných letných prázdnin.

Basson Beach, Emilia Romagna, Taliansko

Môže vás prekvapiť, že práve Taliansko má niektoré z najkrajších nudistických pláží v Európe, keďže ich náboženské presvedčenie je úplne odlišné. Napriek tomu nie je v Taliansku nudizmus tabu a niektorí Taliani sú sú celkom výstrední. Basson Pláž je vyše kilometra dlhá, s jemným bielym pieskom a príjemnými teplotami. Turisti z celého sveta sa prichádzajú na toto miesto zabaviť. Či už ste pripravení vzdať sa bikín, alebo nie, je to určite ideálne miesto pre odpočinkovú dovolenku.

3 myšlienky na “TOP 5 Najlepšie nudistické pláže Európy

  1. Trulys

    Môže to byť fajn, ale ja sa obávam, že by som sa na takej nudapláži nemohol ani pohnúť, iba ležať. Najlepšie na bruchu 🙂 Alebo teda byť predtým riadne unavený. V každom prípade je fajn, že existujú aj takéto miesta a že ľudia, ktorí vyznávajú tento spôsob života, nie sú obmedzovaní, ako tomu bolo kedysi.

  2. Nudapláže

    Dobrý výber, ešte by sa tam snáď dala pridať niektorá z mnohých chorvátskych nudapláží, či nudarezortov, ktoré sú na svetovej úrovni. A najbližšie k Slovensku:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *